Usługa

montaż pomp ciepła

Kupując pompę ciepła, inwestujesz w przyszłość.

Jeśli wybrałeś już model, i szukasz fachowców od montażu, trafiłeś w dobre miejsce. Poniżej przeczytasz o tym, jak to robimy w Instalacjach+

Nie wiesz, jaką pompę ciepła wybrać?

Sprawdź: Dobór Pomp Ciepła

Montaż pomp ciepła
krok po kroku

Zobacz, jak w 3 krokach przebiega montaż pomp ciepła w Instalacjach+

Rozmowa wstępna

1. Rozmowa wstępna

Zaczniemy od prostej rozmowy i zadania Ci kilku pytań. Będziemy chcieli poznać Twoją dokładną lokalizację i model pompy ciepła, którą chcesz zamontować. Na tej podstawie wybierzemy dla Ciebie najlepszych instalatorów z okolicy.

Przejście do działania

2. Przejście do działania

Po dopełnieniu formalności, ekipa montażowa pomp ciepła będzie mogła zacząć działać nad Twoim zleceniem. Jako, że w naszej bazie znajduje się sporo firm, na pewno znajdziesz taką z wolnym terminem.

Opieka posprzedażowa

3. Opieka posprzedażowa

Po wykonaniu zlecenia otrzymasz gwarancję, a ewentualne naprawy w przyszłości nie będą stanowić problemu. Montaż pomp ciepła wykonujemy kompleksowo, od A do Z. Nasza opieka posprzedażowa jest praktycznie dożywotnia.

Napisz lub zadzwoń do nas już teraz:

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze rozwiązania lub uzyskaniu finansowania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami!

biuro@instalacjeplus.pl
zgoda

Jak przebiega montaż pomp ciepła?

Montaż pomp ciepła to złożony proces, który lepiej zlecić profesjonaliście.

Wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego miejsca montażu. Zwykle jest to ściana zewnętrzna budynku. W zależności od rodzaju pompy, instalacja może odbywać się zarówno na dworze, jak i w środku domu.

Przed podłączeniem przyłączy chłodniczych przeprowadza się jeszcze testy szczelności, które trwają około 30 minut. Ostatnim krokiem jest konfiguracja sterownika pompy ciepła.

Dlaczego warto zlecić montaż fachowcowi?

Montaż pomp ciepła praktycznie nigdy nie jest zalecany do samodzielnego wykonania.

Błędy popełnione podczas montażu nie tylko obniżają efektywność systemu, ale nawet całkowicie uniemożliwiają korzystanie z niego. Nasi zawodowi instalatorzy poświęcili wiele lat na praktykę, aby do mistrzostwa opanować rzemiosło montażu pomp ciepła.

Zależy Ci na instalacji, która posłuży przez długie lata? Nie działaj na własną rękę i zleć montaż pompy ciepła fachowcowi z Instalacji+.