kilka słów

o nas

Instalacje PLUS to sieć wyspecjalizowanych firm wykonawczych działających w całej Polsce. Firmy przynależące do sieci Instalacje Plus to autoryzowani instalatorzy, którzy świadczą swoje usługi wg ścisłych standardów jakościowych.

Założyciele i twórcy Instalacje Plus

Firmę utworzyło trzech przedsiębiorców, którzy działają w branży instalacyjnej od wielu już lat. Każdy ze wspólników odpowiedzialny jest za odrębny obszar rozwoju firmy, tak by zapewnić jej sprawne działanie oraz wysoki standard jakościowy.

Piotr Kuszewski

Piotr odpowiedzialny jest za produkty. Jego zadaniem jest negocjowanie cen z dostawcami utrzymanie stanów magazynowych, a także logistykę produktów. Magazyn Centralny, znajduje się w Lublinie. Obrót towarów to nie lada wyzwanie szczególnie gdy na stanach magazynowych znajduje się ponad 100 000 produktów. Piotr z wykształcenia jest menadżerem mogącym pochwalić się ukończeniem studiów NBA.
Prócz Instalacji Plus Piotr jest współwłaścicielem sieci Hurtowni „HAP Armatura” posiadającej wiele oddziałów na terenie Polski, rozbudowany system dystrybucji oraz nowoczesną platformę zakupową e-commerce hap.pl

Damian Bil

Damian odpowiada za obszar wsparcia technicznego klientów oraz za szkolenia techniczne Partnerów Instalacje Plus. Damian jest praktykiem, oraz dodatkowo, właścicielem własnej firmy wykonawczej ENERB działającej jako jeden z partnerów Instalacje Plus. To na bazie jego doświadczeń oraz praktycznej wiedzy opracowano standard obsługi klienta oraz standard wykonania usługi. Damian z wykształcenia jest Inżynierem. Posiada wszelkie uprawnienia oraz certyfikacje w tym uznany w Europie Certyfikat EUCERT (Europejski System Szkoleń i Certyfikacji Pomp Ciepła)

Paweł Kaczmarek

Paweł odpowiada za obszar szkoleń Partnerów w zakresie ofertowania usług oraz zarządzania firmami instalacyjnymi. Jest także odpowiedzialny za tworzenie procedur oraz standardów jakościowych. Równoległym obszarem działania Pawła to marketing Instalacje Plus. Paweł z wykształcenia jest trenerem oraz psychologiem biznesu. Swój pierwszy zawód i wiele lat praktyki zdobył również prowadząc firmę w branży instalacyjnej. Jest twórcą aplikacji służącej do ofertowania i zarządzania Sccot.pl.

Firmy na plus

Sednem działania Instalacji Plus są jej Partnerzy czyli firmy, które przystąpiły do systemu, zobowiązując się tym samym do świadczenia usług wg określonego standardu. Firmy Instalacyjne z plusem to ambitni przedsiębiorcy, którzy w prowadzeniu firmy widzą coś więcej niż krótkoterminowy zysk. Partnerzy Instalacje Plus stawiają na rozwój własnych firm poprzez ciągłe zdobywanie nowych kompetencji zarówno w sferze technicznej, handlowej, biznesowej ale także w zakresie rozwoju osobistego.

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze rozwiązania lub uzyskaniu finansowania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami!

biuro@instalacjeplus.pl
zgoda