Usługa

serwis i naprawa
pomp ciepła

Twoja pompa ciepła uległa awarii? Naprawimy ją!

Działamy na terenie całego kraju. Skorzystaj z naszej listy fachowców i wybierz specjalistę dla siebie.

Chcesz zamontować nową pompę ciepła?

Sprawdź: Montaż Pomp Ciepła

Serwis i naprawa pomp ciepła krok po kroku

Zobacz, jak w 3 krokach przebiega serwis i naprawa pomp ciepła w Instalacjach+

Rozmowa wstępna

1. Rozmowa wstępna

Zaczniemy od prostej rozmowy i zadania Ci kilku pytań. Będziemy chcieli poznać więcej informacji na temat pompy ciepła, która uległa awarii. Na tej podstawie wybierzemy dla Ciebie najlepszych serwisantów z okolicy.

Przejście do działania

2. Przejście do działania

Po dopełnieniu formalności, ekipa serwisująca pompy ciepła będzie mogła zacząć działać nad Twoim zleceniem. Jako, że w naszej bazie znajduje się sporo firm, na pewno znajdziesz taką z wolnym terminem.

Opieka posprzedażowa

3. Opieka posprzedażowa

Po wykonaniu naprawy możesz liczyć na dodatkową pompc z naszej strony. Serwis pomp ciepła wykonujemy kompleksowo, od A do Z. Nasza opieka posprzedażowa jest praktycznie dożywotnia.

Napisz lub zadzwoń do nas już teraz:

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze rozwiązania lub uzyskaniu finansowania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami!

biuro@instalacjeplus.pl
zgoda

Jak przebiega serwis i naprawa pomp ciepła?

Serwis i naprawa pomp ciepła składa się z kilku etapów.

Pierwszym krokiem jest diagnoza problemu. Serwisant sprawdza pompę ciepła i poszukuje oznak uszkodzenia lub zużycia. Naprawa często obejmuje sprawdzenie połączeń elektrycznych, przewodów, zabezpieczeń i innych elementów elektrycznych.

Po odnalezieniu przyczyny usterki, uszkodzone części są wymieniane. Często są to filtry, uszczelki lub czujniki, choć zdarzają się też poważniejsze problemy. Po wykonaniu napraw, specjalista testuje pompę i upewnia się, że działa poprawnie.

Dlaczego warto zlecić serwis i naprawę fachowcowi?

Nasi serwisanci są przeszkoleni. Mają też odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Przeciętny prosument nie jest w stanie samodzielnie zdiagnozować, a tym bardziej naprawić pompy ciepła. Poza tym, prace serwisowe wymagają obchodzenia się z wysokim napięciem, czynnikami chłodniczymi i innymi potencjalnie niebezpiecznymi elementami.

Chcesz nadać swojemu sprzętowi drugie życie? Nie działaj na własną rękę i zleć serwis pompy ciepła fachowcowi z Instalacji+.