Usługa

Pomoc w zyskaniu dofinansowania na pompę ciepła

Nie stać Cię na zakup pompy ciepła?

Skorzystaj z dofinansowania! Pomożemy Ci w wypełnieniu potrzebnych wniosków i uzyskaniu pozwoleń.

Potrzebujesz też wsparcia przy montażu?

Sprawdź: Montaż Pomp Ciepła

Dofinansowanie pomp ciepła
krok po kroku

Zobacz, jak w 3 krokach przebiega dofinansowanie pomp ciepła w Instalacjach+

Rozmowa wstępna

1. Rozmowa wstępna

Zaczniemy od prostej rozmowy i zadania Ci kilku pytań. Następnie pomożemy Ci w wypełnieniu niezbędnych dokumentów i przeprowadzimy za rękę przez cały proces zyskania dofinansowania na pompę ciepła.

Przejście do działania

2. Przejście do działania

Gdy otrzymasz już pieniądze, możesz przejść do zakupu i montażu. Z tym również możemy Ci pomóc. Jako, że w naszej bazie znajduje się sporo firm, na pewno znajdziesz taką z wolnym terminem.

Opieka posprzedażowa

3. Opieka posprzedażowa

Jeśli zdecydujesz się także na montaż, otrzymasz gwarancję, a ewentualne naprawy w przyszłości nie będą stanowić problemu. Dofinansowanie pomp ciepła wykonujemy kompleksowo, od A do Z. Nasza opieka posprzedażowa jest praktycznie dożywotnia.

Napisz lub zadzwoń do nas już teraz:

Kontakt

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy w wyborze rozwiązania lub uzyskaniu finansowania dla swojej inwestycji? Skontaktuj się z nami!

biuro@instalacjeplus.pl
zgoda

Jak wygląda dofinansowanie

pomp ciepła?

W Polsce istnieją różne formy dofinansowania pomp ciepła, które podlegają aktualizacjom i zmianom w zależności od programu i roku. Staramy się być ze wszystkim na bieżąco!

Najistotniejsze są programy, takie jak „Mój Prąd”, „Czyste Powietrze” i „Moje Ciepło”. Przy odpowiednim podejściu, możesz pokryć dużą część swojego wydatku na pompę ciepła!

Dla przykładu: dofinansowanie z „Mojego Ciepła” wynosi do 30% lub 45% kosztów kwalifikowanych, nawet do 21 000 zł na jedną inwestycję.

Dlaczego warto zlecić dofinansowanie fachowcowi?

Dofinansowanie na pompę ciepła można zdobyć w pojedynkę. Ale to trudne zadanie.

Zacznijmy od mnogości programów dotacyjnych oraz zapisów prawnych. Czasem gubią się w nich nawet specjaliści. Złożenie wniosku również nie należy do łatwych zadań. Zwłaszcza, gdy na każdym kroku spotyka się niezrozumiały, branżowy żargon.

Chcesz zdobyć darmowe pieniądze z dotacji? Zaufaj fachowcowi z Instalacji+.